Виробничий процес шкіряного взуття було розпочато у 2011 році.

Створюючи практичне і зручне взуття ми піклуємося про стиль та якість. Наш колектив відслідковує усі модні тенденції італійських модельєрів, завдяки цьому ми завжди на крок попереду в модній індустрії дитячого взуття України.

Взуття Tobi поєднує у собі стильний дизайн, зручність та практичність. Кожна модель виготовляється на нашому власному виробництві із особливою увагою до якості, деталей і надійності. Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виробництва.

 

Особлива увага приділяється комфорту та стилю відповіднодо вікових категорій дітей, оскільки наш колектив - це в першу чергу батьки, а наші діти носять наше взуття, який ще потрібен доказ того, що ми вміємо виготовляти якісне, легке, зручне, практичне та стильне взуття. Колектив Tobi враховує усі ваші побажаннязадля ефективної та плідної співпраці. Tobi завжди у пошуку нових матеріалів, можливостей та ідей, щоб ваші діти були стильними і носили якісне взуття від українського виробника.

Ми приймаємо участь у щорічних виставках "Leather&Shoes" м. Києва, де ви маєте змогу ознайомитись з нашими колекціями. Ми пропонуємо вам великий асортимент якісного, стильного, яскравого та зручного взуття за цінами виробника. У нашій колекції представлене взуття від найменшого 21 розміру до 44, від босоніжка до зимового чобітка, що дає нам змогу задовільнити кінцевого споживача..